Warszawskie Perełki
2.jpg

Warszawskie Perełki to spontaniczna inicjatywa grupki przedsiębiorczych dziewczyn z Warszawy, które promują swoje świeże projekty, wynikające z pasji do mody, lifestyle'u i pięknych wnętrz. "Nie każda z nas ma swój showroom lub możliwość sprzedaży stacjonarnej na co dzień, dlatego chcemy raz na jakiś czas dać taką możliwość naszym klientom" - mówi kierująca projektem Lena z Kale-wear. 

Kale-wear to świeżynka na polskim rynku odzieżowym, jej twórczynie - Kasia i Lena w założeniu swojej marki mają komfort, wygodę oraz możliwość modyfikacji ubrań z zależności od pory dnia lub okazji. Czym wyróżniają się od innych na rynku? Zdecydowanie jakością i dbałością o wykończenie i każdy detal. Przyjdźcie i zobaczcie!

Kolejną perełką, która na wiosnę tego roku miała swoją premierę jest Mybohemiansisters, powstała w wyniku wewnętrznej potrzeby oraz "To peleryny mocy, które pomagają kobietom wyzwolić swoją duchowość i kobiecość. Osoby, które je mierzą od razu niesamowicie błyszczą" - Kasia, twórczyni marki czuje, że to co robi ma sens. 

Będę tam oczywiście i ja, z wyjątkową kolekcją boho koszy, makramowych kwietników, wazonów, no i oczywiście osłonek wraz z roślinami. Jesień się zbliża, zapraszam po wyjątkowe prezenty i dekoracje do Waszych domów!

Wśród wystawców swoją obecność zapowiedziała również marka C'mien. Magda tworzy przepiękną delikatną biżuterię z kamieni naturalnych i nie tylko. Jej produkty są pełne symbolicznej mocy, wspaniała sprawa na poprawę humoru lub prezent dla kogoś bliskiego.

Gospodarzem wydarzenia jest przestrzeń eventowa Samo Centrum Wszechświata, systematycznie dołączają do nas kolejne marki, zatem śledźcie stronę eventu i do zobaczenia wkrótce!

Szczegóły: https://fb.me/e/10GNMLN6t

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl